Proč s Oriflame

16. února 2013 v 18:43 |  Přidej se k nám!
1. DŮVĚRYHODNÁ KOSMETICKÁ SPOLEČNOST
Po více než 40 letech působení v této oblasti víme, jak plnit lidské sny. Naše vysoce kvalitní výrobky v sobě spojují to nejlepší z přírody a to nejlepší z vědy. Máme přes 1000 výrobků odpovídajících nejaktuálnějším trendům v dekorativní kosmetice, obsahujících ty nejpokročilejší přísady a exkluzivní vůně, které pomohou zdůraznit vaši přirozenou krásu. A protože každý rok zavádíme 300 nových výrobků, rozhodně si nebudete moci stěžovat, že není z čeho vybírat.
2. KVALITA
Věříme v naše výrobky a nabízíme 100% záruku vrácení peněz. Pokud se svým výrobkem nejste spokojeni, nabízíme plné vrácení peněz až 90 dní od jeho koupě.
3. 17 KATALOGŮ ROČNĚ
Každé tři týdny představujeme zbrusu nový katalog plný nových, neodolatelných nabídek. Lze si jej prohlédnout i na internetových stránkách, které tak nabízí možnost nakupovat 24 hodin denně.
4. SNADNÝ PRODEJ ZNAMENÁ RYCHLÝ ZISK
Navíc k tomu, co ušetříte při koupi vlastní kosmetiky, si také budete moci snadno vydělat! Každé tři týdny můžete očekávat nový katalog, o který se můžete podělit se svými přáteli a získat od nich objednávky.
Když si například vaše kamarádka objedná za 1000 Kč, zaplatíte Oriflame 770 Kč a zbylých 230 Kč zůstává vám. Vyděláte si 30% rozdíl mezi katalogovou cenou a tím, co zaplatíte Oriflame. Což je skvělý obchod!
5. ANO PRO VŠECHNY, BEZ ZÁVAZKŮ
Někomu stačí si jen přivydělat. Pro jiné je ale vzrušující kariéra ve světě kosmetiky snem, za kterým stojí za to jít. Oriflame nabízí kompletní školicí program, kterým odstartujete svou profesionální kariéru a který je k dispozici bezplatně pro každého. Registrace s sebou nenese žádné závazky, k zaregistrování není potřeba mít objednávku určité výše. Těm, kteří se rozhodli mířit vysoko, nabízíme v průběhu celého roku četné školicí programy, díky nimž mohou rozvíjet svůj talent.
6. BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM
Vy si rozhodujete kdy a kolik chcete pracovat. Jedinou investicí nutnou k vybudování vlastního podnikání s Oriflame je váš čas a nadšení. Odhalte v sobě vůdčí strunu a nadchněte i ostatní, aby šli ve vašich stopách.
7. NAPROSTÁ ČASOVÁ FLEXIBILITA
Jediné, na čem záleží, jsou vaše priority. Držte si svou současnou práci, ale rozvíjejte své aktivity v Oriflame, abyste dosáhli finanční nezávislosti. Nebo, pokud si to přejete, si Oriflame zvolte jako hlavní zdroj svých příjmů. Vy si rozhodujete, kolik chcete pracovat a kdy. Jen vy máte plnou kontrolu nad touto svou činností, takže ji rozvíjejte tak dalece, jak se rozhodnete.
8. BAVIT SE
Zúčastněte se našich bezplatných kurzů, navštěvujte naše akce, setkání, gala večeře a proměny. Je snadné získávat nové přátele a rozšiřovat svou profesní síť.
9. PROGRAM ÚSPĚŠNÝ START
Připojíte-li se teď, můžete se zúčastnit tohoto skutečně speciálního programu, který vám pomáhá užít si s Oriflame ten nejlepší start.
Zjistěte víc ještě dnes a nebojte se mi ozvat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama