Jaké to je, být kosmetickým poradcem Oriflame?

25. ledna 2013 v 17:18 |  Přidej se k nám!
Kosmetickým poradcem Oriflame se může stát kdokoli - naše výdělková příležitost je jedinečná.
Vzhledem k výjimečné flexibilitě, kterou kosmetický poradce má, vyhovuje Oriflame jakémukoli životnímu stylu. Ať už hledáte možnost, jak si přivydělat, chcete tuto možnost přivýdělku převést na plnohodnotnou kariéru nebo si užívat finanční nezávislosti, Oriflame je pro vás tou správnou volbou. Ať už jste zaměstnaní na plný či částečný úvazek či pracujete na volné noze, z domova, či stále studujete, ať jste v důchodu či v domácnosti s dětmi, můžete si stanovit čas, který vám vyhovuje, a být svým vlastním šéfem! Vy jste ten, kdo určuje, kolik vám každý měsíc přibude do peněženky - je jen na vás, kolik si vyděláte. Vše to závisí na množství úsilí, které tomu věnujete. Budete si moci užívat našich vysoce kvalitních kosmetických výrobků a současně potkávat nové lidi a poznávat nové přátele. Můžete získat příležitosti účastnit se mezinárodních cest, exkluzivních slavností a užívat si ocenění a odměn za své výsledky a úspěchy.
Oriflame školení a akce vám také dávají možnost osobnostního i profesního rozvoje - a většina z nich je zcela zdarma! Neustále se budete vzdělávat v nových trendech v kosmetice a kráse, bez jakéhokoli finančního rizika.
Jako nováčkovi vám budu pomáhat a vést vás jako zkušenější kosmetický poradce. Představím vám Oriflame a pomůžu vám obsáhnout všechny potřebné informace, které budete zpočátku potřebovat.


Kdo by se měl stát kosmetickým poradcem Oriflame?

Každý!
Ať už chcete ušetřit na vlastních či rodinných nákupech kosmetických výrobků, přivydělat si nebo si vybudovat kariéru a vlastní podnikání, měli byste se připojit k Oriflame. Vy si určujete, jak daleko s Oriflame chcete zajít - a my vás budeme na každém kroku této cesty podporovat. Pokud vás zajímá, jak se stát členem Oriflame, ozvěte se mi na e-mal (Petaa.M@seznam.cz), nebo napište do políčka "Zpráva autorovi".

Petra (kosmet. poradce 439148)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saša Saša | Web | 25. července 2015 v 20:05 | Reagovat

Nabízíme online objednávky i registrace nových kosmetických poradců.
http://ori-krasa.webnode.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama